אודותינו

הסיפור שלנו

איך הכל התחיל?
קרקעות ישראל אודות

קרקעות ישראל היא החברה הוותיקה והמובילה בשיווק ומכירת קרקעות בישראל. החברה מקדמת ומשווקת פרויקטים במיקומים אסטרטגיים בעלי פוטנציאל ומלווה את לקוחותיה מרגע רכישת הקרקע, ועד קבלת המפתח לדירה.


קרקעות ישראל פועלת כבר למעלה מ-20 שנה, ומורכבת מצוות מקצועי ושלם של מומחים בכל תחומי הנדל"ן. הניסיון הרב והכוח שצברנו מאפשרים לנו לאתר קרקעות בעלות פוטנציאל גבוה ולשווק אותן בהצלחה למשקיעים שמרוויחים מאחוזי תשואה גבוהים.


במהלך השנים ניהלנו ושיווקנו שורה ארוכה של פרויקטים באזורי ביקוש בכל רחבי הארץ. מאות לקוחות מרוצים שהפכו לבעלי קרקע מעידים על הייעוץ, ההכוונה והחזון שהובילו אותנו כדי להתאים להם עסקה מניבה. עם הניסיון והמקצועיות שלנו, כל לקוח מרגיש שהוא על קרקע בטוח

מי אנחנו?

אתם בטח מכירים סיפורים על אנשים שרכשו קרקע שכוחת אל במחיר אפסי. הם שכחו מהקרקע, המשיכו הלאה, ואחרי שנים גילו שהיא ניצבת בליבה של עיר מתפתחת וערכה עלה במאות אחוזים.
הסיפורים האלה הם לא אגדות אורבניות, הם דברים שמתרחשים. אם תביטו סביב תראו שכונות חדשות שצצות כל הזמן ומכסות את השדות שפרחו פעם בשולי הערים. במקום פרדסים צצים בנייני מגורים יוקרתיים ומעלים את ערך הקרקע עשרות מונים.
אנחנו מבינים שהזמן הטוב ביותר לרכוש קרקע הוא עכשיו, כיוון שבהמשך המחיר יעלה משמעותית.מחירי הנדל"ן עולים בכל שנה, וכיוון שנדל"ן הוא משאב מוגבל, המגמה הזו לא תתהפך.
קרקעות ישראל מאתרת קרקעות עם פוטנציאל ומשווקת אותם בהצלחה במשך שנים רבות. בזכות שיטת מימון ייחודית, צוות מקצועי מנוסה, ליווי אישי והתמקדות בקרקעות בעלות פוטנציאל אנחנו מייצרים למשקיעים שלנו תשואה גבוה בהשקעה קטנה.

הכללים שלנו

השקעה נכונה, תשואה מדהימה

מימון מטעם קרקעות ישראל

מימון מטעם קרקעות ישראל

החברה היחידה שמעבירה עד 50% מימון מטעם החברה
ולא מטעם בנק.

כספי ההשקעה נמצאים בפיקדון

כספי ההשקעה נמצאים בפיקדון

אנחנו חושבים שאתם יכולים לסמוך עלינו, אבל כדי שתרגישו עוד יותר בטוחים אנחנו שומרים את הכסף שלכם בפיקדון נאמנות אצל עורכי הדין ולא בחשבון החברה.

קרקעות בעלות פוטנציאל

קרקעות בעלות פוטנציאל

אנחנו מתמקדים בקרקעות שנמצאות בשלבים מתקדמים לקראת תוכניות מפורטות שצפויות להפשיר
לטובת מגורים ותעשייה, כך אנחנו מוצאים עסקאות
משתלמות ומשיגים אחוזי תשואה גבוהים.

ליווי אישי לכל אורך הדרך

ליווי אישי לכל אורך הדרך

מלווים את הלקוח מרגע רכישת הקרקע ועד קבלת המפתח לדירה. הליווי כולל את ההיבט היזמי, המשפטי וההנדסי.

100% טאבו

100% טאבו

בכל עסקת נדל"ן יש מרכיב גבוה של סיכון, אבל עד גבול מסוים. כדי שהסיכון לא יהיה גבוה מדי וכולנו נפסיד,
אנחנו עובדים רק עם קרקעות פרטיות להן רישום מסודר בטאבו.

גב רחב הוא ערובה לביטחון

גב רחב הוא ערובה לביטחון

אנחנו חברה ותיקה ומצליחה שמובילה את השוק כבר כמעט 20 שנה. לגודל והעוצמה שלנו יש יתרון – גב רחב שמקנה למשקיעים שלנו המון ביטחון.

/ 5.

דילוג לתוכן