אודותינו

אדמה טובה מבית טוב

“אדמה טובה מבית טוב” זו לא רק סיסמא – זו הבטחה שלנו ללקוחותינו.
כדי לעמוד בהבטחה זו, חברת קרקעות ישראל קיבצה את מיטב אנשי המקצוע, בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדל”ן בכלל ובתחום הקרקעות החקלאיות בפרט.

מה אנו עושים?

חברת קרקעות ישראל מובילה בשיווק ומכירת קרקעות חקלאיות ולמגורים בישראל, ובעלת מוניטין וניסיון רב שנים. החברה משווקת ומקדמת פרוייקטים במיקומים אסטרטגיים ובעלי פוטנציאל כלכלי מהותי, ומלווה את לקוחותיה מרגע רכישת הקרקע ועד להפשרתה.

כמובילה בתחומה, חברת קרקעות ישראל ניהלה שורה ארוכה של פרוייקטים שהסתיימו בהצלחה. לקוחות מרוצים רבים שהפכו לבעלי קרקע איכותית, מעידים על המקצוענות שלנו לאורך השנים בייעוץ, הכוונה ומציאת הקרקע המתאימה ביותר לצרכיהם ולחזנותם. עם הניסיון הרב, המוניטין והיחס האישי, תהיו בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות ועל קרקע בטוחה בכל שלב של הדרך.

למה קרקעות ישראל?

חברת “קרקעות ישראל” הוקמה בידי מספר מומחי נדל”ן, אשר מביאים עמם יחד ניסיון, מקצוענות ומוניטין של עשרות שנים בתחום ההשקעה בנדל”ן בישראל על אפקיו השונים בכלל, ובתחום הקרקעות להשקעה.

קרקעות ישראל נוסדה במטרה לקדם פרוייקטים שמתחילים ברכישת קרקעות חקלאיות כהשקעה, וחותרים אל יעד של הפשרת הקרקע לבנייה, המתבטאת בנסיקה מיידית בערכה.
כולנו מכירים סיפורים על אדם שרכש פעם חלקה כלשהי במחיר אפס, ונזכר בה שוב רק לאחר שנים, כאשר היא ניצבה בליבה של עיר מתפתחת וערכה תפוח במאות אחוזים. אם נביט סביבנו, נראה ערים מתפתחות, שכונות חדשות נבנות, רחובות שפעם היו “בלב השדות” וכיום מציעים מגדלי מגורים יוקרתיים וכך הלאה. אחוז ניכר מהבנייה בישראל נעשה על קרקע שהוגדרה לפני כן בתור קרקע חקלאית,עברה הליך של שינוי ייעוד והפשרה למגורים והצטרפה להיצע של מגרשים לבנייה. הסיפורים על פרדסים זנוחים שלפתע שווים מליונים אינם אגדות: אם תעיינו בהיסטוריה של יישובים הנושקים לקרקע חקלאית כגון הוד השרון, רחובות או פרדס חנה, תגלו שהכוון היחיד אליו הם יכולים להתרחב הוא מן הסתם אל האדמות סביב – רובן מוגדרות כיום בתור “קרקע חקלאית”, כפי שהוגדרו קודם לכן השכונות המצויות שם כיום.

למה לבחור בקרקע חקלאית ולמגורים להשקעה דווקא עכשיו?

בעסקי הנדל”ן בישראל, ‘כעת’ הוא הזמן הטוב ביותר לבצע רכישה, שכן הצפי הוא שהמגמה של עליית מחירי הנדל”ן, שהיא המגמה השולטת בארץ לאורך השנים, לא תתהפך: בתוך משאב מוגבל, אין עוד אדמות מעבר לאלו שקיימות בארץ כיום.

אנו מזמינים אתכם לעיין בפרוייקטים המוצגים באתר וליצור עמנו קשר בכל עת ולטובת כל אינפורמציה.
צוות של מומחים לתחום עומד לרשותכם וישמח להיפגש אתכם על מנת להציג תכניות מפורטות.